MENÜ
Caferağa Mah. Mühürdar Cad: No:89 D:2 Kadıköy İstanbul     
0216 244 63 22   

Türkiye’de kendine ait bir mecradan, blogunda, instagram ya da Twitter sayfasından, Youtube kanalından yayın yapan yüzbinlerce yayıncı bulunuyor.

Bu yayıncılarına kimisi birkaç kişiye ulaşıyor kimisi milyonları etkiliyor. Ama her biri, markaların tüketicisi olan hedef kitleleri etkiliyor, onların izlediği, okuduğu içerikler yaratıyor.

Bloggeragonder.com markalara ve ajanslara kendi oluşturduğu sistem üzerinden 35 farklı segmentte, blogger diye tanımlayabileceğimiz yayıncılara ulaşma imkanı sunuyor.

Markanızın hizmeti, ürünü, kampanyası ile ilgili basın bülteninizi ve yayılanmak istediğiniz görsellerinizi uygun segmetteki yayıncılara bir tıkla ulaştırmak için hemen bizimle temasa geçin. Bekliyoruz.

Tüm Bloggerların mailleri, bloglarından alınmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Basın Bülteni Gönderimi

Basın Bültenlerinizi belirlediğiniz kategorilerdeki bloggerlara ulaştırabiliyorsunuz. 24 Saat içinde blogger’lara ulaşma ve yayın takibi raporunu mailinizde görebiliyorsunuz.

Basın Bülteni Bloğu

Basın bültenlerinizi özel bloğumuzda yüksek boyutlu görselleriyle birlikte yayınlıyor ve gönderim yapmadığını bloggerların ya da konuyla ilgili farklı paydaşların da basın bültenlerinize ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ürün/Hediye Gönderimi

Bloggerla ürünlerinizi ya da hediyelerinizi göndermek istiyorsanız. Premium hizmetimizden yararlanarak birkaç gün içinde istediğiniz tüm bloggerlara ulaşabilirsiniz. Gönderimlerinizi sizden özel kuryemizle alıyoruz ve gönderiyoruz. Gönderimlerinizin ulaşmasını takiben 24 saatte takip raporunu mailinizde görebiliyorsunuz.